.financity-logo { display: none; } .single footer, .single .financity-blog-title-wrap{ display:none !important; } tribe-bar-date-filter table { width: 100%; text-align: left; margin-bottom: 10px; } table tr td { padding: 0px;} /* div.gdlr-core-column-20 { position: fixed; right: 0; }*/ .wpcf7-form-control { background-color: #FFFFFF; } ..gdlr-core-page-builder-body { background-color: #FFFFFF; } body .gdlr-core-blog-full .gdlr-core-excerpt-read-more { display: none; }

Werken bij Wolfskamer wintersport

Het gaat goed met Wolfskamer Wintersport.

De skivereniging met 7 banen en 3500 leden groeit snel. Hierdoor hebben we het ook druk. We zoeken opnieuw weer collega’s voor de verschillende onderdelen van onze verenigingsorganisatie. Kijk snel bij onze vacatures!

  • Vacature: Ski- en snowboardleraren

Hou je van wintersport en heb je passie met lesgeven? Dan zoeken wij jou.

Werken als skileraar of als skilerares bij Wolfskamer Wintersport, kijk snel bij onze vacature

Wolfskamer Wintersport zoekt gepassioneerde ski en snowboard leraren die het team komen versterken. Ben je in het bezit van een ski of snowboard diploma (instructeur 3 of Anwärter) solliciteer dan op deze vacature door een e-mail te sturen naar het volgende e-mailadres: [email protected]

  • Vacature: Receptiemedewerkers

Werken achter de receptie bij Wolfskamer Wintersport, kijk snel bij onze vacature

De receptie van Wolfskamer Wintersport heeft een veelzijdig karakter. Het concentreert zich op het te woord staan en verder helpen van de vele skiliefhebbers en het mede organiseren van de planning van bijna 40 skileraren. De receptiebalie is de spil van onze sport- en vrijetijdsorganisatie. Stuur je reactie en cv naar: [email protected]

  • Vacature: Medewerkers voor onze “Apresski bar”

Het is er altijd gezellig en op spitsuren een uitdaging om iedereen tevreden te stellen.

Werken als medewewerker achter de bar of in de keuken bij Wolfskamer Wintersport, kijk snel bij onze vacature

Hou je ervan onze leden en bezoekers te verwennen met koffie, thee, drankjes, gebak en snacks en ook lichte maaltijden en vind je de afwisseling leuk die een sportclub met zich meebrengt, solliciteer dan bij de Wolfskamer ”Apresski” bar. Solliciteer op deze vacature door je reactie en cv per e-mail te sturen naar: [email protected]

  • Vacature: Afstellers in onze skiverhuur afdeling

De meeste van onze cursisten die skiles volgen huren bij ons ski’s die op maat worden afgesteld voor dat ze de skibaan op gaan.

Werken als afsteller bij Wolfskamer Wintersport, kijk snel bij onze vacature

Hou je ervan om praktisch bezig te zijn ? Spreekt het je aan om naast je school een baantje te hebben als afsteller van ski’s bij Wolfskamer Wintersport en ben je 14 jaar of ouder? Stuur dan je reactie per e-mail naar: [email protected]