.financity-logo { display: none; } .single footer, .single .financity-blog-title-wrap{ display:none !important; } tribe-bar-date-filter table { width: 100%; text-align: left; margin-bottom: 10px; } table tr td { padding: 0px;} /* div.gdlr-core-column-20 { position: fixed; right: 0; }*/ .wpcf7-form-control { background-color: #FFFFFF; } ..gdlr-core-page-builder-body { background-color: #FFFFFF; } body .gdlr-core-blog-full .gdlr-core-excerpt-read-more { display: none; }

Let op… licht in de tunnel

Voor wie van skiën houdt, wordt de

               Kerstvakantie toch nog leuk.

 • Wij bij Wolfskamer Wintersport zien het simpel,
 • De hele situatie met Corona en de huidige Lock Down is zuur. Maar ga niet zitten te somberen…!!!
 • Als je van wintersport houdt, volg dan je hart en volg je passie.
 • Wij hebben voor de hele kerstvakantie onze club en de skihellingen ingericht op wintersport plezier….
 • En we doen dat zeer zorgvuldig, in het licht van het virusgevaar.
 • We hebben nu 4 maanden ervaring opgebouwd, waarin we zeer zorgzaam het skiën hebben weten door te zetten, met 2500 ski-cursisten, iedere week opnieuw. Niet gering zoveel mensen iedere week weer veilig laten sporten.
 • Geen onvertogen woord kregen we en alleen maar complimenten, van onze leden, van de cursisten en van de autoriteiten, zoals de Gemeente Huizen, NOC/NSF en de NSkiV.

Zo gaan we nu ook de Kerstvakantie in, binnen de geoorloofde ruimte die de Lock down maatregelen bieden.

We scheppen in de Gooische Alpen een heerlijke mogelijkheid om wintersport plezier te beleven in Nederland, de hele Kerstvakantie.

Op onze site, onder mededelingen, vind je het hele programma,

Van vrijdag 18 december

                              Tot woensdag 6 januari

14 dagen lang plezier op de hellingen van de Gooische Alpen.

 • Voor wie doen we dit eigenlijk?
 • Voor de kinderen uit onze club, “waar thuis de muren op ze af komen……”
 • Voor de Opa’s en Oma’s die altijd gewend waren met de Kerst naar de sneeuw te gaan.
 • Voor de Mama’s en Papa’s voor wie deze Kerst en de jaarwisseling sinds de speech van Rutte er ineens heel anders uit ziet.
 • Voor de veertigers die vreselijk veel zin hebben om weer eens met hun oude jaarclub sportplezier te beleven.
 • Voor de onzekere ouder, die nu korte metten wil maken en net zoals de kinderen beter wil leren skiën.
 • Voor prille geliefden die nergens anders kunnen daten….
 • Voor wedstrijdsporters die met hun energie geen kant uit kunnen
 • Om vast een indruk te krijgen van de programmaonderdelen volgt hier een impressie,

# Basic  
14 dagen lang draait het programma met de basiselementen,

 • Vrij skiën,
 • Proeflessen
 • Privélessen
 • En de hele periode een vaste slalom op baan 3

# Small Group clinics  
we bieden aan groepjes van minimaal 2 en maximaal 4 deelnemers de mogelijkheid van een clinic naar keuze. Denk aan,

 • Buckelpiste training
 • Slalom training
 • Carve ski training
 • Experience training met video feed back

De Small Groups kun je zelf samenstellen, met familieleden, vrienden introducees en buren. Je overlegt met de receptie of hoofdski leraren waar je interesse naar uitgaat, qua clinic. Les en training op maat…!

Zeker 7 van de 14 dagen zullen deze Small Group clinics worden aangeboden

# Tubing;
met grote opgeblazen banden de hellingen afglijden, ideaal voor jonge kinderen, maar ook voor een heel gezin, Dolle pret een uur lang. Ook dit wordt meerdere keren aangeboden in de Kerst- en Oud/Nieuw periode

# De paralelslalom
Een heus onderdeel uit de wedstrijdsport. Wij bieden het aan voor kinderen die elkaar of hun ouders willen uitdagen, De hele week heb je kunnen oefenen met de permanent opgestelde enkele slalom. Maar nu kun je echt één tegen één, een ander uitdagen.

 • Praktisch

Dagen en tijden;
Op de website onder mededelingen zullen steeds de openingstijden worden aangegeven. Kort gesteld, we beginnen vrijdag 18 december en we zijn zoveel mogelijk open, behalve op Eerste en Tweede Kerstdag en Oud en Nieuw.

In de regel zullen we ‘s middags en ’s avonds open zijn.

 Aanmelding;
Om in alle opzichten goed voorbereid te zijn, en ook om goede handhaving van de Corona spelregels waar te maken, vragen we je om je van tevoren aan te melden.

Een belletje (035 5261709) of een mailtje ( info@wolfskamer.nl) volstaat. Wij hebben dan een beeld van de opkomst en of we iedereen tegelijk kunnen toelaten of dat we uren en een volgorde moeten afspreken in verband met de volume regels van de Lock Down bepalingen.

Kosten;

 • Als je lid bent, ben je sowieso welkom,
 • Ben je familielid of anderszins verwant dan kun je een Kerstabonnement (ad €25,- pp) kopen voor de hele periode, of een dagpas (€ 10,-). Word je nadien vast lid dan worden deze bedragen in mindering gebracht op je lidmaatschapsgeld
 • In algemene zin zijn ook introducees welkom, na aanschaf van een Kerstabonnement of dagpas.
 • Speciale activiteiten zoals Tubing (€ 10,- pp), Clinics (€35,- pp) en de Paralelslalom (€ 35,- pp) moeten apart afgerekend worden
 • De gangbare zaken als Privéles (€ 60,-), proefles (€ 20,-) gaan tegen gangbaar tarief.

Coronaregels;

Uiteraard gelden de standaardregels in verband met de pandemie, zoals die al steeds golden,

 • Bezoekers (niet skiënd) en begeleiders moeten buiten blijven,
 • Ouders van jonge kinderen mogen even het terrein op om de kinderen te helpen bij het aantrekken van hun schoenen.
 • Als je ziek bent, in de zin van verkouden of anderszins dien je thuis te blijven
 • Social Distance ofwel 1,5 meter afstand houden blijft van toepassing
 • Graag de aanwijzingen van onze medewerkers opvolgen. Zij weten waar we ons als vereniging aan te houden hebben. En, overigens, zij moeten de handhaving ook maar steeds doen naast hun echte vak als leraar of receptie, dus help ze bij deze rol.

Bij twijfel…even een belletje naar de receptie.

november 4.4

Klaar voor de 2de seizoenshelft?
Schrijf je nu in voor module 2

 De meesten doen het, het boeken van een volledige seizoenscursus van begin september tot eind maart. Maar feitelijk bestaat een seizoenscursus uit twee modules. De eerste loopt van september tot het kerstreces. De focus daarbij ligt op het verwerven van de basisvaardigheden in het skiën. De tweede module loopt van Oud & Nieuw tot eind maart en is meer gericht op de complete skibeweging en het skiën in de praktijk .

Als je slechts module 1 genomen hebt, is het nu het moment om module 2 te boeken. Je kunt nu nog ingeroosterd worden in de klassen en lestijden naar keuze.

      SCHRIJF JE NU IN VOOR MODULE 2

We hebben geluk dat we ondanks de pandemie qua skiën niks te kort hoeven te komen. De wijze waarop we het lessen Corna-proof hebben ingericht krijgt alom respect en bij de overheden de bereidheid verregaand met onze wensen mee te denken. Feitelijk missen we de Après-ski, maar verder komen we op de hellingen en in de lessen niets tekort. Het onderlinge plezier, de kwaliteit van de lessen en leraren en vooral ook het zorgeloze sporten op de Wolfskamer hellingen.

Laat  de kans niet voorbij gaan om nog een paar maanden te genieten van de lessen. En voor het geld hoef je het niet te laten. We blijken nog altijd goedkoper dan het tennissen en hockeyen.

Wat moet je doen?
Bel een dezer dagen de receptie en schrijf je in voor module 2. Je kunt ook langs gaan bij de receptie en samen met degene die de roosters maakt kijken welke cursusgroep of welke lestijd je het beste uitkomt. Vroeg boekers hebben een voordeel………..”wie het eerst komt, het eerst maalt.”

4.4

 

Gezond skiën en genieten bij Wolfskamer Wintersport in Huizen!

 

Wij gaan gewoon door met onze sport

De corona maatregelen en het skiën 

Actualiteit sinds 14 oktober

Wij hebben geluk met onze sport, in deze tijd.

Dit is de situatie,

 • We sporten in de buitenlucht en dat is gunstig,
 • We staan op latten, waardoor de anderhalve meter goed te handhaven is. Een mondkapje of buff wordt aanbevolen.
 • Kinderen en jeugd tot 18 jaar mogen sowieso bij ons skiën.
 • Ouderen vooralsnog ook, omdat we geen groepssport zijn en individueel de helling afgaan. De lessen zijn hier op aangepast.
 • Begeleiders /ouders mogen slechts tot aan ons buitenhek meekomen, met uitzondering van de kinderen tot 10 jaar. Daar mogen de ouders nog even helpen met aantrekken van schoenen onder de open tent, om daarna te vertrekken.
 • Voor begeleiders die moeten wachten is er in het weekend de mogelijkheid om bij ons “coffee to go”-tentje een koffie, thee of soep mee te nemen evenals een broodje.
 • Ook de wedstrijdsport gaat door, qua trainen, maar de wedstrijden zijn afgelast.
 • Onze medewerkers zijn getraind in het begeleiden bij de Corona maatregelen. Help ze bij hun handhavingstaak.