Wedstrijdkalender 2018/2019

Datum                  Wedstrijdtype Wedstrijd Locatie Coach
22-09-2018 Op uitnodiging Indoor Lowland Championships 2018 Snow Valley (Peer, België)
23-09-2018 Op uitnodiging Indoor Lowland Championships 2018 Snow Valley (Peer, België)
29-09-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Soesterberg Skicentrum Soesterberg Britt van Winsen
06-10-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Nieuwegein + 2R@ce Skipiste Nieuwegein Britt van Winsen
07-10-2018 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw NPWS Ski-Pro SnowPlanet (Velsen-Zuid) Britt van Winsen
13-10-2018 FIS SnowWorld FIS Cup – ENTRY LEAGUE SnowWorld (Landgraaf)
14-10-2018 FIS SnowWorld FIS Cup – ENTRY LEAGUE SnowWorld (Landgraaf)
03-11-2018 Kids Cup Sneeuw Kids Cup sneeuw – aspiranten SnowWorld (Landgraaf) Ruud Kalsbeek
03-11-2018 NK-Jeugd Sneeuw NJK Indoor – aspiranten (top 10 KC) & scholieren SnowWorld (Landgraaf) Ruud Kalsbeek
04-11-2018 NK-Senioren Sneeuw NK alpineskien indoor 2018 SnowWorld (Landgraaf)
04-11-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Oss – Heijmans Cup memorial Alpine World Oss Hans Kluck
10-11-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB de Dousberg Skibaan Dousberg (Maastricht) Josephine Geel
10-11-2018 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw We Love Snow Cup SnowPlanet (Velzen-zuid) Britt van Winsen
17-11-2018 Kids Cup Baan Kids Cup baan 1 & 2 Outdoor Ski & Fun (Bergschenhoek) Ruud Kalsbeek
25-11-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan Hans Danzl Cup IL Primo (Bergen) Britt van Winsen
01-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Drechtsteden Skicentrum Drechtsteden (Dordrecht) Patrick Timmer
08-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan Wolfskamer Triple Wolfskamer Wintersport (Huizen) Hans, Ruud, Roderik
15-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Baan STB Open Skicentrum Soesterberg Britt van Winsen
21-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw Ski-Pro Cup GEANNULEERD Eben (Oostenrijk)
27-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw Wolfskamer Open Wagrain (Oostenrijk) Ruud Kalsbeek
28-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw Jan Keller Cup Ramsau (Oostenrijk) Ruud Kalsbeek
30-12-2018 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw SnowWorld Sylvester Cup – RS/SL Hinterreit (Oostenrijk) Ruud Kalsbeek
03-01-2019 Kids Cup Sneeuw Kids Cup Sneeuw Sankt Johann – Alpendorf Oostenrijk Ruud Kalsbeek
04-01-2019 Kids Cup Sneeuw Kids Cup Sneeuw Sankt Johann – Alpendorf Oostenrijk Ruud Kalsbeek
12-01-2019 Kids Cup Baan Kids Cup Baan 3 en 4 Skicentrum Moser (Enschede)
19-01-2019 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Hoofddorp Skicentrum Hoofddorp Britt van Winsen
26-01-2019 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB OSR + 2R@ce Outdoor Ski & Fun (Bergschenhoek) Britt van Winsen
02-02-2019 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB De Schans Ski- en Snowboardclub De Schans (Uden) Britt van Winsen
09-02-2019 NK Schoolteams Voorronde NK schoolteams – Il Primo IL Primo (Bergen)
09-02-2019 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Oss Alpine World Oss Hans Kluck
18-02-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw Kristal Cup Ellmau (Oostenrijk) Trainers
20-02-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw S-4 Fieberbrunn Cup Fieberbrunn (Oostenrijk) Trainers
21-02-2019 NK-Senioren Sneeuw FIS National Championships – Dutch open SL Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
22-02-2019 NK-Senioren Sneeuw FIS National Championships – Dutch open GS Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
23-02-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw SMN Cup Filzmoos (Oostenrijk) Trainers
24-02-2019 NK-Jeugd Sneeuw NJK week alpineskien | 24-02-2019 t/m 28-02-2019 Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
24-02-2019 Kids Cup Sneeuw Kids Cup sneeuw – Pro slalom Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
25-02-2019 SnowStar sneeuw Snowstar Race Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
26-02-2019 NK-Jeugd Sneeuw Nederlandse Jeugd Kampioenschappen RS Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
27-02-2019 NK-Jeugd Sneeuw Nederlandse Jeugd Kampioenschappen SL Sankt Johann – Alpendorf (Oostenrijk) Trainers
09-02-2019 Nationale Punten Wedstrijd Baan NPWB Nieuwegein Skipiste Nieuwegein Britt van Winsen
10-03-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw SRD Cup SnowWorld (Zoetermeer) Britt van Winsen
16-03-2019 NK schoolteams Voorronde NK schoolteams – Wolfskamer Wintersport Wolfskamer Wintersport (Huizen)
17-03-2019 NK-Jeugd Baan NJK baan 2019 Alpine World Oss Ruud Kalsbeek
17-03-2019 NK-Senioren Baan NJK baan 2019 Alpine World Oss Ruud Kalsbeek
17-03-2019 SnowStar Baan SnowStar Baan Alpine World Oss Ruud Kalsbeek
17-03-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw SRH Cup SnowPlanet (Velsen-Zuid)
23-03-2019 Kids Cup Baan Kids Cup baan – FINALE Ski- en Snowboardclub De Schans (Uden) Hans Kluck
24-03-2019 NK schoolteams Voorronde NK schoolteams – Wolfskamer Wintersport Wolfskamer Wintersport (Huizen)
30-03-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw Monique Elsewaerd Cup SnowWorld (Zoetermeer) Thijs van der Poel
31-03-2019 2R@ce Wolfskamer Trofee + 2R@ce Wolfskamer Wintersport (Huizen) Ruud Kalsbeek
07-04-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw Unimove Cup SnowWorld (Zoetermeer) Thijs van der Poel
13-04-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw SMN Cup SnowWorld (Zoetermeer) Patrick Timmer
14-04-2019 Kids Cup Sneeuw Kids Cup Sneeuw – Finale SnowWorld (Landgraaf) Ruud Kalsbeek
14-04-2019 Nationale Punten Wedstrijd Baan Skicentrum Moser Skicentrum Moser (Enschede) Britt van Winsen
26-05-2019 Nationale Punten Wedstrijd Sneeuw NPWS Ski-Pro SnowPlanet (Velsen-Zuid) Patrick Timmer

Nieuwsbrief

Wil je onze nieuwsbrief ontvangen?

Copyright 2018 Wolfskamer Wintersport