.financity-logo { display: none; } .single footer, .single .financity-blog-title-wrap{ display:none !important; } tribe-bar-date-filter table { width: 100%; text-align: left; margin-bottom: 10px; } table tr td { padding: 0px;} /* div.gdlr-core-column-20 { position: fixed; right: 0; }*/ .wpcf7-form-control { background-color: #FFFFFF; } ..gdlr-core-page-builder-body { background-color: #FFFFFF; } body .gdlr-core-blog-full .gdlr-core-excerpt-read-more { display: none; }

SBS6 interviewt Wolfskamer Wintersport over terugkeer Marcel Hirscher

SBS6 interviewt Wolfskamer Wintersport over terugkeer Marcel Hirscher

SBS6 interviewt Wolfskamer Wintersport over terugkeer Marcel Hirscher: maar wat is de link tussen deze skiheld en onze vereniging?

Het was gisteren groot nieuws toen Marcel Hirscher zijn comeback aankondigde. SBS6 was met Hart van Nederland bij Wolfskamer Wintersport te gast om dit nieuws eens te bespreken. Bekijk de rapportage en ontdek hoe naast Maarten Meiners, ook deze skiheld een link heeft met onze vereniging.

https://www.hartvannederland.nl/sport/skibond-verguld-met-comeback-skilegende-hirscher-voor-nederland

Bekijk ook eens het artikel van NH nieuws: https://www.nhnieuws.nl/nieuws/335152/huizer-skiclub-wolfskamer-kijkt-reikhalzend-uit-naar-comeback-van-skigrootheid-marcel-hirscher

 

Wil je meer weten over de wedstrijdskisport en ons eigen skiteam? Neem even contact met ons op, dan vertellen wij je graag meer hierover.

Zelf slalom skiën?

Wist je dat je bij Wolfskamer Wintersport ook als recreant kan leren slalom skiën? Ervaar zelf de spanning en sensatie wanneer je met hoge snelheid door de palen te gaat.

Wij hebben speciale slalomlessen voor volwassenen en kinderen, gegeven door gediplomeerde leraren. Van absolute beginners tot gevorderden.

Wordt nu lid en schijf je snel in voor de slalomlessen voor het nieuwe seizoen: 

Inschrijven